Dlažby a schodiskové podstupnice

Kamenne dlažby a schody patria svojou eleganciou do každého interiéru, alebo exteriéru. Sú veľmi praktické a disponujú dlhou životnosťou. Kamenné schodište je možné dotvoriť efektívnym podsvietením...Kameň je výborným materiálom na výrobu kamenného schodiska a podláh. Cena kamenných schodov a podlahy sa odvíja od použitého druhu kameňa. Najčastejšie sa využíva mramor, žula alebo pieskovec. Mramorová podlaha – cena je závislá na druhu použitého mramoru. Napríklad žula modrej farby môže cenou, mramor niekoľkonásobne predbehnúť. Pri výbere konkrétneho kameňa by ste sa preto mali riadiť skôr vkusom a jeho technickými vlastnosťami, ako je tvrdosť či schopnosť odolávať vlhkosti.

Žulová podlaha...

Žulu môžete použiť ako dlažbu a mnohí ju používajú ako lém okolo svojej terasy, bazéna alebo vonkajšej kuchyne. Vzhľadom k tomu, že žula je taký flexibilný kameň, nie je naozaj žiadny limit, ako môžete použiť žulové dlaždice v okolí vášho domova. Ľudia sú tiež známi tým, že používajú zvyšky žuly na rôzne účely, vrátane rezných dosiek, remesiel a dekorácií. Žula je veľmi vyhľadávaná a do vášho domova vždy pridáva dekoratívny prvok. Ako vidíte, existuje mnoho spôsobov, ako môžete žulu používať a s čistou krásou a pevnou silou tohto kameňa je jedinou hranicou vaša predstavivosť.

Mramorové podlahy...

Mramorové podlahy...Mramorové podlahy dávajú veľkolepý vzhľad, ktorý vám vezme dych. Uistite sa, že všetky vaše mramorové dosky pochádza z rovnakého bloku pri pokladaní vašej podlahy. To zabezpečí, že všetky vaše kusy budú plynule nadväzovať na seba.