Obklady stien a kemenné steny

Najčastejším obkladom sa využíva mramor a onyx, žula. Tieto kamene dodávajú vašej domácnosti, alebo spoločnosti istú dávku nadradenosti. Samozrejme na obklad stien je možné využiť všetky druhy kameňa, ktoré ponúkame.Kamenný obklad na dom je dobrou voľbou najmä z hľadiska životnosti a odolnosti. Z pohľadu technických vlastností je na exteriérové použitie vhodnejšia žula alebo pieskovec, ktoré lepšie odolávajú vlhkosti. Kamenný obklad fasády je veľmi ľahko udržiavateľný. Obklady z ónyxu a mramoru sú naopak vhodné skôr do interiéru. Mramorová alebo ónyxová stena – cena sa odvíja od spôsobu spracovania materiálov. Najčastejšie je však využívaný leštený kameň. Kamenné obklady na fasádu sa hodia ako do mesta, tak na vidiek.

Mramorová stena...

Mramorová stena je krásnym deklaráciou každého domova. Mramorové steny dodávajú vášmu priestoru svieži pocit, ktorý sa dá čitateľne čítať. Mramorové steny môžu pôsobiť ako teplé alebo studené v závislosti na tom, akú dosku si vyberiete. Niečo ako náš mramor White Venato je ideálny pre elegantnú a chladnú paletu, kde je náš bambusový sivý leštený mramor ideálny pre teplé a príjemné priestory.

Onyxová stena..

Vzhľad, ktorý môžete dosiahnuť pomocou onyxu, je pre váš domov skutočne svojho druhu. Tento materiál prepúšťa svetlo, preto sa uistite, že viete, kde ho využijete, aby ste z neho získali to najlepšie. Pridaním tohto materiálu môžete urobiť monochromatickú schému oveľa zaujímavejšou.Onyx je niečo, čo sa nikdy nemôže vymaniť z trendu. Hovorí sa, že onyx zhromažďuje pozitívnu energiu a tým chráni vaš domov a ľudí. Nie sú to len zdroje pozitívnej energie, sú tiež veľmi štýlové a jedinečné. Tak vezmite si Onyx a cítite sa dobre.