Stoly, pulty a parapetné dosky

Kamenné dosky ako sú ideálne do interiéru vo forme stolov a pultov. Samozrejme majú vynikajúce vlastnosti aj v exteriéry, kde sa dajú použiť ako parapetné dosky. Zväčša sa používajú materiály, ktoré disponujú vysokým leskom, ako sú mramor, žula, travertín, onyx..

Mramor...

Skvelý spôsob, ako pridať mramor do vášho domova spôsobom, ktorý je štýlový aj nákladovo efektívny, je použitie mramorového nábytku a doplnkov. Zvážte tieto položky, ako je mramorový konferenčný stolík, mramorové rezacie dosky, mramorové nočné lampy a mramorové tácky, aby do vašej izby priniesli len štipku vizuálneho záujmu.S krásnym žilkovaním a širokým spektrom farieb je mramor všestranným kameňom, ktorý je ideálny pre každú miestnosť v domácnosti. Nikdy nebudete ľutovať prínos mramoru vo vašom domácom dizajne.

Onyx barový pult...

Onyx kameň ma vynikajúce vlastnosti čo sa týka svetlosti, je úplne ideálny na barové pulty. Kde sa dá podsvietením dosiahnuť pekný efekt a váš barový pult nebude všedný.

Žula...

Žula je elegantný prírodný kameň a vďaka svojej pevnosti a trvanlivosti je ideálna pre stolové dosky a stolové počítače. Vzhľadom k tomu, že je tak štýlový, je často používaný pre formálne miestnosti, ako je jedáleň, alebo pre formálne kancelárske priestory.